Nowości 2022

Jako jedyni w Polsce posiadamy 3 m. model Księżyca zarówno z możliwością jego podświetlenia i ekspozycji przy różnego rodzaju wydarzeniach czy imprezach plenerowych, jak również w formacie nietypowej atrakcji z możliwością wchodzenia do jego wnętrza, poprzedzonego ubiorem strojów stylizowanych na kombinezony astronautów!

Księżyc

Wewnątrz pneumatycznego Księżyca można poprowadzić zajęcia ruchowe z wykorzystaniem pompowanej podłogi stylizowanej na krajobraz księżycowy, wysłuchać nagrań z misji serii Apollo, odnaleźć miejsca ich lądowania na srebrnym globie, zorganizować quiz z flagietkami państw uczestniczących w misjach, wykonać kilka prostych eksperymentów przy użyciu narzędzi imitujących wyposażenie selenonautów, a nawet obejrzeć z bliska oryginalny okaz próbki skały pochodzącej z powierzchni Księżyca!

Nasz Księżyc nadaje się także doskonale na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia, począwszy od prywatnych uroczystości i urodziny pasjonatów kosmosu, a na weselach czy imprezach miejskich kończąc. Realizujemy również ekspozycję pneumatycznego Księżyca z jego śluzą pneumatyczną do dekompresji czy specjalnym podświetleniem dynamicznym, które umożliwia symulację zjawiska całkowitego i częściowego zaćmienia oraz warsztaty z rozszerzoną rzeczywistością VR.

Zachęcamy serdecznie do zaproszenia nas z modelem Księżyca na warsztaty popularyzatorskie w 2022 roku!

Księżyc